Pohádková vesnička na Vysočině

Pohádková vesnička na VysočiněPohádková vesnička na Vysočině –  Podlesíčko je nově postavený soubor pohádkových domečků, který se nachází  u hotelu Podlesí, který nabízí ubytování jak přímo v hotelu tak také v pohádkových domečcích.

Vesnička na Vysočině

Pohádková vesnička je bezvadné míto pro vaší dovolenou hlavně s dětmi. Stačí se ubytovat v některém z pohádkových domečků či v hotelu a uvidíte, že vaše děti budou z pobytu nadšené. Aby také nebyly – domečky jsou opravdu jako z pohádky a v případě nepříznivého počasí si můžete s dětmi zaplavat v krásném hotelovém bazénu.   Pohádková vesnička Podlesíčko se nachází na Vysočině, v rekreační oblasti Žďárské vrchy poblíž říčky Svratky a oblíbeného Milovského rybníku.


Aktuální slevové akce – Podlesíčko

Pohádková vesnice, hotel Podlesí slevaAkční pobyty Pohádkové vesničce Podlesíčko s ubytováním v chaloupce, polopenzí a bazénem

Ubytování v pohádkovém domečku s polopenzí pro dva dospělé a děti. V ceně je ubytování, stravování či vstup do  krytého bazénu. 

ceny: již od 3 510 Kč   

ZOBRAZIT


Pohlídáme pro vás další cenově výhodné pobyty v Pohádkové vesničce! Zadejte svůj oblíbený e-mail a jakmile se nějaká další nabídka objeví – dáme Vám vědět!